medaller CADU 2020 Competició esportiva · Equips UA

Ir a contenido Ir a Estudios, Gobernanza y organización
Logo UA
Realizar búsqueda
Menú
Altres llocs
Logo Competició esportiva · Equips UA   Competició esportiva · Equips UA
Competició esportiva · Equips UA

medaller CADU 2020

CADU

 

TOTAL MEDALLES: 74 (25 ORS - 26 PLATES - 23 BRONZES)

 

ESPORTS D'EQUIP

ESPORT RESULTATS
BÀSQUET F Campions    
FUTBOL F
FUTBOL SALA F
VOLEIBOL F
VOLEIBOL M
RUGBI F Subcampions  
TENIS MIXT

  

ESPORTS INDIVIDUALS

 ESPORT UNIVERSITAT DATA RESULTATS
ESCACS UA 4/3/20

3r Alberto Márquez

2n per equips
ATLETISME UJI 3 i 4/4/20

---

BÀDMINTON  UMH  25/2/20

2a Ana Ramírez (individual femení)

2n Albert Ivars (individual masculí)

1a Ana Ramírez - María Rodríguez (dobles femení)

2n Júlia Oncina - Alberto Ivorra (dobles mixt)

2n per equips

CAMP A TRAVÉS  UJI 6/2/20

2n Miguel Baidal

3r Rubén Requena

2n per equips
EKIDEN  UJI   ---
ESCALADA  UPV 12/3/20 ---
ESGRIMA  UCH CEU 27/2/20

2a Madlin Neupert

3r Roberto Segura
FRONTENIS  UMH  25/2/20 ---
GOALBALL  UVEG 22/2/20  ---
GOLF  UCH CEU 25/2/20 3r Joost Boelhouwer
JUDO  UCV 21/3/20 ---
KARATE  UMH 29/2/20

1a Isabel Gómez (+68kg, kumite femení)

2a Sara Pineño (-68kg, kumite femení)

2n Jordi López (-60kg, kumite masculí)

2n Sergio Muñoz (-84kg, kumite masculí)

2n Vladyslav Kosinov (+68kg, kumite masculí)

3a Tamara Gevorgyan (-68kg, kumite femení)

3a Kawtar Abselam Oulad (-55kg, kumite femení)

3r Juan Jesús Cuartero (-67kg, kumite masculí)

3r David Alonso (-67kg, kumite masculí)

3r per equips

MARATÓ  UPV 1/12/19

2n Carlos Mateo

3r per equips
NATACIÓ  UCH CEU 11/3/20

1a Lucía Hernández (100m papallona)

1a Lucía Hernández (200m papallona)

1r Miguel Mas (50m lliure)

1r Pablo Juncal, Izan Ayllán, Miguel Mas i Alejandro García (4x50m lliure)

2a Marina Cots (400m lliure)

2a Marina Cots (100m estils)

2a Marta Soriano (200m lliure)

2n Marta Soriano, Marina Cots, Luis Miguel Velásquez i Óscar Riquelme (4x100m mixt)

2n Miguel Mas (100m esquena)

2n Izan Ayllón (50m lliure)

3a Mar Blasco (200m braça)

3a María Romera (100m estils)

3a Marta Soriano (100m esquena)

3a Patricia Rico (400m lliure)

3n Luis Miguel Velásquez (400m lliure)

3a Natalia Belda, Jennifer Betancour, Rebeca Cabanes i Ana Martínez (4x50m lliure)

3a María Romera, Mar Blasco, Lucía Hernández i Patricia Rico (4x50m estils)

3r per equips

ORIENTACIÓ  UVEG  13/3/20 ---
PILOTA VALENCIANA  UCV  12/3/20 ---
REM   UA 12/2/20

1a femení

3r masculí

1r per equips

ESQUAIX  UPV 12/3/20 ---
TAEKWONDO  UCV  22/2/20

Combat:

1a Desirée Ortega (+73kg)

1a Lorena Maciá (-57kg)

1a Ángela María Muñoz (-62kg)

1r Pablo López (-87kg)

1r Sergi Curtis (-63kg)

1r Ángel Chumo (promesa azul)

3r José Tomás (-68kg)

Poomsae:

1a María José Alfocea

1r Naufal Nassar

1r Sebastián Matheu

2a Eva Gilabert

2a Sofiya Kamalova

3a Carlota Yago

3a Raquel Molina

2n per equips

TENIS DE TAULA   UA 4/3/20 ---
TIR AMB ARC  UVEG  09/3/20

1r Juan Francisco Mejías

3r per equips

TRAIL  UVEG  14/2/20 ---
TRIATLÓ   UA 19/4/20

---

VELA  UCV  2/4/20 ---
VÒLEI PLATJA  UCH CEU 23/4/20 ---

ESPORT DE PROMOCIÓ

ESPORT UNIVERSITAT DATA RESULTATS
CROSSFIT UMH  25/3/20 ---
ULTIMATE  UMH  1/4/20

---

BÀSQUET 3X3   UA 4/3/20

1a i 2a categoria femenina

1r i 2n categoria masculina

1r per equips