MEDALLER CADU 2019 Competició esportiva · Equips UA

Ir a contenido Ir a Estudios, Gobernanza y organización
Logo UA
Realizar búsqueda
Menú
Altres llocs
Logo Competició esportiva · Equips UA   Competició esportiva · Equips UA
Competició esportiva · Equips UA

MEDALLER CADU 2019

TOTAL MEDALLES: 93 (22 ORS  -  35 PLATES  -  36 BRONZES)

ESPORTS D'EQUIP

ESPORT RESULTATS

HANDBOL M

Campiones

FUTBOL SALA F

BÀSQUET F Subcampions
FUTBOL F
FUTBOL M
VOLEIBOL F

ESPORTS INDIVIDUALS

ESPORT UNIVERSITAT DATA RESULTATS
ESCACS UA 13/11/18

3a per equips

ATLETISME UJI 12 i 13/04/19

2a Ariadna Sempere (100 m tanques)

2a Lara Mazón (400 m tanques)

2a Estela Matea (5000 m marxa)

2a Ana Tolosa (3000 m obstacles)

3a Verónica García (disc) i 3a (javelina)

3a María Cano (5000 m marxa)

3a Irene Verdú (100 m tanques)

3a Esther Murcia (200 m)

3a Elena González (100 m)

3a (relleu 4x400 femení)

3a (relleu 4x100 femení)

1r David Concejo (200 m)

1r Sergio Polo (salt de longitud)

2n Christian López (triple salt)

2n Javier Mayor (3000 m obstacles)

2n Alberto del Amo (5000 m)

2n Daniel Pérez (javelina)

2n Carlos Pozo (100 m)

2n (relleu 4x100 masculí)

3r Jaime Navarro (800 m)

3r Joaquín González (salt d'altura)

3r Daniel Pérez (400 m tanques)

2a per equips

BÀDMINTON UMH 11/12/18

2n Carlos Sánchez (individual masculí)

3r Pedro Ripoll (individual masculí)

3a Ana Ramírez (individual femení)

3a María Rodríguez (individual femení)

1r Jaume Pérez - Carlos Sánchez-Alarcos (dobles masculí)

1r Jaume Pérez - Ana Ramírez (dobles mixt)

2n per equips

CAMP A TRAVÉS UCH 14/02/19 2n Rubén Requena 
EKIDEN UJI 28/04/19 ---
ESCALADA UPV 07/03/19 3r José Vicedo
ESGRIMA UMH 27/11/18 ---
FRONTENIS UMH 13/11/18 ---
GOALBALL UVEG 27/11/18 3a masculí
GOLF UCH 04/12/18 ---
JUDO UPV 19/01/19

1r Francisco Gomis (-73 kg)

3r Luis Alcaraz (-81 kg)

KARATE UMH 03/02/19

1a Itziar Arenas (-61kg, kumite femení)

2a Isabel Gómez (+68kg, kumite femení)

2n Sergio Muñoz (-84kg, kumite masculí)

3r Pablo Brito (-75kg, kumite masculí)

3a per equips

MARATÓ UPV 02/12/18 ---
NATACIÓ UCH 13/03/19

1a Marina Cots (100m estils)
1a Marta Soriano (200m esquena)
1r Alejandro García (50m esquena)
1r José Rodrigo Solís, Alejandro García, Roberto Moreno i Miguel Mas (4x50m lliure)
2a María Romera (50m lliure)
2a Lucía Hernández (100m papallona)

2a Marta Soriano (100m esquena)
2r Marta Soriano, Marina Cots, David Riquelme i José Rodrigo Solís (4x100m lliure mixt)
3a Lucía Hernández (50m papallona)
3a Marina Cots (400m lliure)
3r José Rodrigo Solís (200m estils)
3r José Rodrigo Solís (400m lliure)
3a Sara Ausina (200m papallona)
3r Roberto Moreno (50m lliure)
3r per equips

ORIENTACIÓ UVEG 04/03/19

2n Sergio Morán

3r Samuel Catalán

3a Ángela Córcoles

1a por equipos
PILOTA VALENCIANA UCV

13/03/19

2a per equips
TAEKWONDO UJI 09/02/19

1a Ángela Muñoz
1r Pablo López
2a Sofiya Kamalova
2n Luis Asenjo
2n Sebastián Mateu
3r José Tomás
3r Sergi Curtis

3a per equips

TENIS DE TAULA UCV 13/03/19 ---
TIR AMB ARC UVEG 07/03/19

1r Daniel Bodi Montava

2n Ángel Martínez Santos

3a per equips

TRAIL UVEG 20/01/19 ---
TRIATLÓ UVEG 13/04/19

1a Yaiza Saiz

2a Andrea Fernández

3a Eva Martín-Moreno

1r Carlos Ferrando

1a per equips

VELA  UVEG 28/03/18 ---
VÒLEI PLATJA UA 28/03/19 1r Óscar Jiménez i Daniel Moreno (categ. masculina)

2n Filippo Brentegani i Pablo Pérez (categ. masculina)

2a Andrea Martínez i Eymi Plaza (categ. femenina)

2n Óscar Feltrer i Mireia García (categ. mixta)

1a per equips

ESPORT DE PROMOCIÓ

 ESPORT UNIVERSITAT DATA RESULTATS
REM UA 13/11/18

1a femení

2a masculí

ESQUAIX UPV 07/03/19

3a Laura Vila

3a per equips