MEDALLER CADU 2018 Competició esportiva · Equips UA

Ir a contenido Ir a Estudios, Gobernanza y organización
Logo UA
Realizar búsqueda
Menú
Altres llocs
Logo Competició esportiva · Equips UA   Competició esportiva · Equips UA
Competició esportiva · Equips UA

MEDALLER CADU 2018

ESPORTS D'EQUIP

ESPORT RESULTATS

FUTBOL SALA F

Campiones

FUTBOL 7 F

BÀSQUET F Subcampions
BÀSQUET M
FUTBOL M
VOLEIBOL F

ESPORTS INDIVIDUALS

 ESPORT UNIVERSITAT DATA RESULTATS
ESCACS UA 14/12/17

 

ATLETISME UJI 23 i 24/03/18 1r Francisco Javier Mayor (3000 m obstacles)
3r David Concejo (100 m)
1r David Concejo (200 m)
2a Ariadna Sempere (100 m tanques)
3r Jaime Navarro (800 m)
3r José Miguel Linares (3000 m obstacles)
3a Laura García (martell)
3r David Concejo, Pablo Gosálbez, Adrián Pastor y Sergio Polo (4x100 m masculí)
2n Pablo Gosálbez (salt d'altura)
2n Pablo Gosálbez (diso)
2a Paula Ferrándiz (pes)
1a Paula Ferrándiz (disc)
2n Sergio Polo (longitud)
3a Elena Ortuño (perxa)
3a Cristina Torregrosa (5000 m marxa)
2a Irene Férriz Mejías, Marina Grau, Ana Tolosa y Esther Murcia (4x400 m femení)
2a Marina Grau (1500 m)
3a Ana Tolosa (5000 m)
3a Esther Murcia (100 m)
2a per equips
BÀDMINTON UA 14/12/17

1r Carlos Sánchez (individual masculí)

3r Albert Ibars (individual masculí)

1r Jaume Pérez-José Javier Cardós (dobles masculí)

3a Lucía Hita-Amparo López (dobles femení)

1r Nerea Iborra-Jaume Pérez (dobles mixt)

1a per equips

CAMP A TRAVÉS UJI 08/02/18

2a Marina Grau

2n Rubén Requena

2a per equips

EKIDEN UJI 29/04/18

3a en categoria mixta

3a en categoria masculina

3a per equips
ESCALADA UPV 14/03/18

1a Cristina Roble

2n Rubén  Sánchez Lillo

1a por equips

ESGRIMA UCV 03/03/18 2n Vicente Lledó (floret masc.)
FRONTENIS UMH 19/12/17

2a Míriam López/María San Juan

3a per equips

GOALBALL UVEG 22/03/18 3a en categoria femenina
2a en categoria masculina
3a per equips
GOLF UMH 19/12/17  
JUDO UCV 28/04/18

1a Andrea Sofía Martínez (-70 kg)

1r Joaquín Gomis (-60 kg)

2a Iraida Plaza (-63 kg)

3r Antonio Cabrera (-90 kg)

3r Francisco Fuentes (-100 kg)

3a per equips

KARATE UCH 10/03/18

1a Sara Piñeno (kumite +68 kg)

1r Javier Izquierdo (kumite -67 kg)

2a Paula Seva (kumite -61 kg)

3a Alba Torres (kumite -61 kg)

3r David Bonete (kumite +84 kg)

3r Sergio Muñoz (kumite -84 kg)

3a per equips

MARATÓ UPV 19/11/17  
NATACIÓ UCH 14/03/18

María Romera (1a 200 papallona i 3a 100 lliures)

Marta Soriano (2a 100 esquena i 2a 200 esquena)

Mercedes Sánchez (3a 50 lliuresi 3a 50 papallona)

Sara Ausina (3a 200 papallona)

1a Marta Soriano, Mercedes Sánchez, María Romera i Sonia Pérez (4x50 lliures femení)

2n Marta Soriano, Mercedes Sánchez, Miguel Mas i Alejandro García (4x100 lliures mixt)

3a Sara Ausina, Sonia Pérez, Lorena Carcelén i Raquel Glastra (4x50 estils)
ORIENTACIÓ UMH 27/11/17

3r Ángela Córcoles

3r Alejandro Martínez

1a per equips
PILOTA VALENCIANA UCV

14/03/18

2a en escala i corda masculí
2a en frontó i raspall masculí

3a per equips

TAEKWONDO UJI 21/04/18

Combat:

Femenina absoluta: 1a Ángela Muñoz (-62 kg)

Femenina promesa: 3a Sofiya Kamalova (-67 kg)

Masculina absoluta: 1er Pablo López (-87 kg), 2n Luis Asenjo (-74 kg ), 3er Alejandro de Lahoz (-63 kg), 3er Darío Lisón (-68 kg), 3er David Garrido (-74 kg), 3er Víctor Vives (-87kg)

Masculina promesa: 1er José Lisón (-74 kg)

Poomsae:

Femenina absoluta: 1a María José Alfocea, 2a Belén Ferrández

Femenina promesa: 2a Lucía Martín

Masculina absoluta: 1er Naufal Nassar

Masculina promesa: 2n Sebastián Matheu

3a per equips

TENIS DE TAULA UA 13/02/18

1r Carlos Rico

2n Iván David Pérez

1a por equips 
TIR AMB ARC UPV 14/03/18 2n Daniel Bodi
TRAIL UVEG 21/01/18

1r Carlos Mateo

3a per equips 
TRIATLÓ UVEG 15/04/18

1r Amitai Yonah

2n Luka Paliska

2a Andrea Fernández

1a per equips

VELA  UVEG 22/03/18 2a per equips
VÒLEI PLATJA UCH 22/03/18

1r Daniel Moreno i Pablo Pérez

2a Belén de la Fuente i Ana Díaz
2a per equips

ESPORT DE PROMOCIÓ

ESPORT UNIVERSITAT DATA RESULTATS
REM UA 14/11/17

2a equip masculí

2a equip femení

ESQUAIX UPV 14/03/18