MEDALLER CADU 2017 Competició esportiva · Equips UA

Ir a contenido Ir a Estudios, Gobernanza y organización
Logo UA
Realizar búsqueda
Menú
Altres llocs
Logo Competició esportiva · Equips UA   Competició esportiva · Equips UA
Competició esportiva · Equips UA

MEDALLER CADU 2017

ESPORTS D'EQUIP

ESPORT RESULTATS
FUTBOL SALA F Campions
HANDBOL F Subcampions
FUTBOL M
VOLEIBOL F

ESPORTS INDIVIDUALS

 ESPORT UNIVERSITAT DATA RESULTATS
ESCACS UJI 01/03/17

---

ATLETISME UJI 07 i 08/04/17

2n David Concejo (100m)

1a Alba Gomis (100m)

2n David Concejo (200m)

1a Alba Gomis (200m)

2a Esther Murcia (200m)

3a Paula Coves (200m)

2a Esther Murcia (400m)

2a Laura Sola (800m)

1a Laura Sola (1500m)

3r Álvaro Martínez (5000m)

3a Ana Tolosa (5000m)

1r Andrés Maciás (10000m)

1a Ariadna Sempere (100m tanques)

1a Almudena Coral Cortés (salt de llargada)

1r Francisco Javier Mayor (3000m obstacles)

2n Jaime Navarro (3000m obstacles)

3r Jorge Ramón Alcaraz (3000m obstacles)

1er Sergio Polo (salt de llargada)

1a Paula Ferrándiz (disc)

1r Sergio Polo (triple salt) 

2n Iván Llorens (pes)

2a Cristina Torregrosa (5000m marxa)

3a María Cano (5000m marxa)

2a Irene Férriz, Ana Tolosa, Laura Sola i Esther Murcia (4x400m)

2n Iván Llorens (disc)

3r Pablo Gosálbez (disc)

2n David Concejo, Ovidi Albert, Álvaro Martínez i Victor Efewongbe (4x400m)

3a per equips

BÀDMINTON UJI 01/03/17

1r Albert Ivars (individual masculí)
2n Jaume Navarro (individual masculí)
3a Inés Sánchez (individual femení)
2a Inés Sánchez / Jaume Navarro (dobles mixts)
2n Marcos Pérez / Daniel Belmonte (dobles masculins)
2a per equips

CAMP A TRAVÉS UMH 10/02/17 3a per equips
ESCALADA UPV 30/03/17

1a Olga Kovrova (categoria femenina)

2a Sara Richart (categoria femenina)

3r Rubén Sánchez (categoria masculina)

1a per equips

ESGRIMA UCV 11/03/17 3r Vicente Lledó (floret)
FRONTENNIS UVEG 02/03/17

2a María Sanjuán - Míriam López (femenina)

3a per equips
GOLF UCH 16/02/17 3r Alex Vesselinov
JUDO UCV 18/02/17

1r -73 kg - Mario Fernández

2a -52 kg - Irene Estévez

3a -70 kg - Andrea Sofía Martínez
3r +100 kg - Sandro Otarashvili
3a per equips 
KARATE UCH 25/03/17

2a Sara Pineño (kumite fem. +68 kg)

3a Aída Marín (kumite fem. +68 kg)

3a Marina Reyes (kumite fem. -68 kg)

2a Andrea Muñoz (kumite fem. -61 kg)

1a Marta Sánchez (kumite fem. -55 kg)

3a Andrea Muñoz (kata fem. absoluto)

3a Elena Juan (kata promoción)

3r David Bonete (kumite mas. +84 kg)

2n Álvaro Sellés (kata promoción)

3a per equips

MARATÓ UPV 20/11/16 3a per equips 
NATACIÓ UCH 01/03/17

2a Mercedes Sánchez (50 m lliures)

2a Raquel Glastra (50 m esquena)

3a Raquel Glastra (200 m lliures)
3a Irene Llopis (100 m papallona)
3a Sonia Pérez (100 m esquena)
3a Lucía Cabellos (50 m esquena)

2a (relleus 4x50 m estils)

3a (relleus 4x50 m lliures femení)
3a (relleus 4x100 m lliures mixt)

ORIENTACIÓ UMH 02/03/17

1a Natalia Gurchenkova

1r Borja Vila

1a per equips

PILOTA VALENCIANA UCV

22/03/17

2a Adriana Yébana, Aroa Carrasco, Alicia Amat i Ana Casado (Raspall femení)

3r José Santacreu, Gabriel Tent i Pau Estarlich (Raspall)

2n José Miguel Santacreu i Gabriel Tent (Escala i corda)

2n Enrique Barber, Josep Miquel Moll, Vicent Mas i María Sanjuán (Frontó a mà)

2a per equips

TAEKWONDO UA 01/04/17

Categoria absoluta:

3r José Lisón (-74kg)

Categoria promoció:

1er Óscar Jerez (-63kg)

2n Pablo Iborra (-87kg)

2n Jaime Valera (-68kg)

TENNIS DE TAULA UA 14/12/16 2n Carlos Rico (individual masculí) 
TIR AMB ARC UPV 30/03/17 ---
TRIATLÓ UVEG 09/04/17

1a Andrea Fernández

2a Ana Almer

1r Luka Paliska

2n Javier Magallón

3r Jorge Brizuela

1a per equips 

VELA  UCV 22/03/17 ---
VÒLEI PLATJA UA 05/04/17

2a Míriam Peña i Marianela Tantera

2n Daniel Moreno i Tomás Botas

3r Camilo Corona i Sergio Pérez

3a per equips

ESPORT DE PROMOCIÓ

ESPORT UNIVERSITAT DATA RESULTATS
BMX UMH 18/03/17 ---
EKIDEN UJI 30/04/17 1a per equips
GOALBALL UMH 29/03/17

3a Equip femení

3r Equip masculí

3a per equips

ESQUAIX UVEG 02/03/17 ---
TRAIL UVEG 02/04/17 3r Carlos Buitrago