MEDALLER CADU 2016 Competició esportiva · Equips UA

Ir a contenido Ir a Estudios, Gobernanza y organización
Logo UA
Realizar búsqueda
Menú
Altres llocs
Logo Competició esportiva · Equips UA   Competició esportiva · Equips UA
Competició esportiva · Equips UA

MEDALLER CADU 2016

ESPORTS D'EQUIP

ESPORT RESULTATS
Bàsquet m Campions
Handbol m
Futbol sala f
Voleibol f Subcampiones

ESPORTS INDIVIDUALS

DATA ESPORT UNIVERSITAT RESULTATS
NOVEMBRE 2015
15/11/15 Marató UPV ---
FEBRER 2016
04/02/16 Camp a través UJI ---
13/02/16 Karate UCH

3a Marta Sánchez (kata fem. abs.)

2a Marta Sánchez (kumite fem. -55 kg)

3a Elena Juan (kumite fem. -55 kg)

1a Andrea Muñoz (kumite fem. -61 kg)

3r Javier Martínez (kumite masc. -60 kg)

3r Juan Muñoz (kumite masc. +84 kg)

3a per equips
24/02/16 Natació UCH

2a Mónica Ballesta Parra (100m estils fem.)

3a Sonia Pérez Gómez (50m esquena fem.)

3r Jorge Pascual Hernández (400m esquena masc.)

2r Pablo Ortiz Aguilar (100m braça masc.)

2a Raquel Glastra Polo (200m lliures fem.)

2a Raquel Glastra Polo (100m esquena fem.)

3a Mercedes Sánchez Peidro (200m estils fem.)

3a Mercedes Sánchez Peidro (400m lliures fem.)

3a Relleus 4x50 lliures fem. (Mercedes Sánchez Peidro, Raquel Glastra Polo, Sonia Pérez Gómez i Mónica Ballesta Parra).

2a Relleus 4x50 estils fem. (Mercedes Sánchez Peidro, Raquel Glastra Polo, Sonia Pérez Gómez i Mónica Ballesta Parra).

MARÇ 2016
01/03/16 Escacs UMH 2a per equips
01/03/16 Frontennis UMH 2a María Sanjuan i Inés Tomás (dobles femenins)
2a per equips
01/03/16 Golf UMH 2a Eva Valiente (categ. femenina)
01/03/16 Tennis de taula UMH 2a per equips
02/03/16 Esgrima UA

1a Helena Sánchez-Alarcos i Inés Sánchez (dobles femení)

1a Helena Sánchez-Alarcos i José Javier Cardós (dobles mixtos)

2a Jaume Pérez i José Javier Cardós (dobles masculí)

2a per equips

02/03/16 Bàdminton UA 3r Álvaro Ortiz (espasa)

09/03/16 (Final)

17/11 - 02/12 i 18/02 (Lliga)
Pàdel  

17/11

Categ. masc. 0

Categ. fem. 0

Categ. mixta 1

02/12

Categ. masc. 1

Categ. fem. 0

Categ. mixta 0

18/02

Categ. masc. 1

Categ. fem. 1

Categ. mixta 1

09/03/16 (Final)

17/11 - 02/12 i 18/02 (Lliga)
Tennis  

17/11

Categ. masc. 0

Categ. fem. 1

Categ. mixta 1

02/12

Categ. masc. --

Categ. fem. --

Categ. mixta --

18/02

Categ. masc. 0

Categ. fem. 0

Categ. mixta 1

09/03

1a per equips

10/03/16 Escalada UPV 1a Olga Kovrova
10/03/16 Tir amb arc UPV 2n Raúl Velasco
22/03/16 Vòlei platja UVEG

1a Beatriz Alarcón-Alba Blanch (categ. fem.)

1r Hugo Rojas-Javier Huerta (categ. masc.)

2n Ferrán Espriu-Daniel Moreno (categ. masc.)

2a per equips

23/03/16 Pilota valenciana UCV ---
23/03/16 Vela UCV 2a per equips
ABRIL 2016
08/04/16 Orientació UVEG

1r Teemu Niskanen (categ. masc.)

3r Borja Vila (categ. masc.)

1a Natalia Gurchenkoba (categ. fem.)

2a Violeta Feliciano (categ. fem.)

1a per equips
09/04/16 Judo UCV

1a Irene Asensio (-52 kg)

1a Rosario Culiáñez (-70 kg)

3a Andrea Sofía Martínez (-70 kg)

3r Mario Fernández (-66 kg)

3r Pablo Soria (-73 kg)

2a per equips

15 i 16/04/16 Atletisme UJI

3a Françoise Llorens (100m llisos)

1a Paula Ferrándiz (Llançament de disc)

1r Javier Rodríguez (Llançament de disc)

2n Iván Llorens (Llançament de pes)

1r Fernando Ramos (Salt de longitud)

2n Iván Cano (Salt de longitud)

3r Javier Mayor (400m tanques)

1a Paula Coves (400m llisos)

1r Javier Mayor (3000m obstacles)

1a Carolina Bonmati (Salt d'altura)

3a Ana Díaz (100m tanques)

3a per equips
23/04/16 Taekwondo UJI

Categoria absoluta:

1a Sandra Ferrer (-67 kg)

1r Pablo López (-80 kg)

2n Miguel González (-63 kg)

3r Manuel Limorte (-80 kg)

Categoria promoció:

1r David Garrido (-74 kg)

1r Óscar Jerez (-63 kg)

2n Dario Lisón (-68 kg)

Esports de promoció 2016

DATA ESPORT UNIVERSITAT RESULTATS
02/03/16 Goalball UA

3a Laura Gumbao, Belén Martín, Marta Méndez i Mireia Navarro (equip femení)

3a Iván Caamaño, Julián Gandía, José Gómez i Raúl Parreño (equip masculí)

3a per equips
22/03/16 Exquaix UCH ---
03/04/16 Trail UVEG ---
01/05/16 Ekiden UJI 1a equips masculíns (Ovidi Albert, Adrián Chazarra, Carlos Mateo, Javier Mayor, Carlos Moreno i Rubén Requena)