MEDALLER CADU 2015 Competició esportiva · Equips UA

Ir a contenido Ir a Estudios, Gobernanza y organización
Logo UA
Realizar búsqueda
Menú
Altres llocs
Logo Competició esportiva · Equips UA   Competició esportiva · Equips UA
Competició esportiva · Equips UA

MEDALLER CADU 2015

ESPORTS D'EQUIP

ESPORT RESULTATS
Handbol m Campions
Futbol sala f
Voleibol f
Bàsquet m

Subcampions

Futbol 7 f
Rugbi 7 f
Voleibol m

ESPORTS INDIVIDUALS

DATA UNIVERSITAT ESPORT RESULTATS

NOVEMBRE 2014

16/11/14 UPV Marató  

FEBRER 2015

05/02/15 UJI Escacs

3a Rocío García Picazo

3r Pedro Antonio López Mateo

2ns per equips
05/02/15 UJI Camp a través

 

05/02/15 UCV Bàdminton

1rs Helena Sánchez-Alarcos Muñoz i José Javier Cardós García (dobles mixts)

1rs José Javier Cardós García i Albert Ivars Tauste (dobles masculins)

2ns per equips

05/02/15 UCV Pilota valenciana

3rs Alejandro Miravalles Llorca i José Ramón Rodríguez García

25/02/15 UCH Frontennis  
25/02/15 UCH Natació

1a Mercedes Sánchez Peidró (100 m. lliure femení)

1r Pablo Ortiz Aguilar (100 m. braça masculí)

1a Mercedes Sánchez Peidró (400 m. lliure femení)

2a Mónica Ballesta Parra (200 m. estils femení)

2nes Sara Herrero, Raquel Glastra, Mónica Ballesta y Mercedes Sánchez (4x50 lliure femení)

3a Mónica Ballesta Parra (100 m. estils femení)

3a Sara Herrero Gil (50 m. esquena femení)

3a Sara Herrero Gil (100 m. esquena femení)

3rs Jorge Valencia, Pablo Ortiz, Yeray Antón y Juan Carlos Pérez (4x50 lliure masculí)

3rs Raquel Glastra, Yeray Antón, Mercedes Sánchez y Pablo Ortiz (4x100 lliure mixt)

3rs per equips

MARÇ 2015

03/03/15 UVEG Orientació

1a Violeta Feliciano Sanjuán

1r Borja Vila Sempere

2n Iván Ramal Barea

1rs per equips
03 i 04/03/15 UA Pàdel

1res Idoia Martín Egaña / Iris Donate Murcia (categ. femenina)

2ns Carlos Ibáñez Orquín / Jaime Yohn Planells (categ. masculina)
04/03/15 UA Esgrima

2n Carlos Osorio Ribes (espasa masculina)

3r Vicente Lledó Caballero (floret masculí)

2ns per equips

04/03/15 UA Tennis

1a Aída Martínez Sanjuán (individual femení)

1rs Sergio Ballester Amorós / Laura Apaolaza Cimadevilla (dobles mixt)

2n Alfonso Costa García (individual masculí)

2ns Alejandro Gomis Blasco / Álvaro Grau García (dobles masculí)

1rs per equips

04/03/15 UMH Golf

 

04/03/15 UMH Esquaix

3r Víctor Guillén Pérez

2n per equips
04/03/15 UMH Tennis de taula

1r Carlos Rico Fernández

2ns per equips

06/03/15 UVEG Vela 1rs per equips
07/03/15 UCH Karate

1r Eduardo Varó Galiana (katas mixt - promeses)

2a Cristina Andreu Parras (kumite femení+68 kg)

3a Andrea Muñoz López (kumite femení -61 kg)

3r José Mª Fernández Mora (kumite masculí -75 kg)

26/03/15 UVEG Vòlei platja

1res Svetlana Maximenko / Marianela Tantera Lestelle (categoria femenina)

1rs Ferran Espriu Mora / Daniel Moreno Ferrer (categoria masculina)

1rs por equips

28/03/15 UPV Escalada

1a Olga Kovrova

2n Bruno Macías Matutano

28/03/15 UPV Judo

1a Irene Esteve Díez (-52 kg)

1a Rosario Culiáñez Parrés (+78 kg)

2a Melanie Chisari Assuçao (-63 kg)

2a Andrea Martínez López (+78 kg)

3r Mario Fernández Herrera (-66 kg)

3r Pablo Soria Guerrero (-73 kg)

3rs por equipos

28/03/15 UPV Tir amb arc

3r Raúl Velasco Merino (arc recorbat)

28/03/15 UCV Taekwondo

1r Pablo López Iborra (categoria absoluta -74 kg)

1r Manuel Limorte Huertas (categoria promoció -80kg)

2n Ramón Manzanares Meca (categoria absoluta -80 kg)

2n Darío Lisón Campillo (categoria promoció -68 kg)

3ra Sandra Ferrer García (categoria absoluta -63 kg)

3r Álvaro Aguilar Sabuco (categoria absoluta -74 kg)

ABRIL 2015

17 i 18/04/15 UJI Atletisme

400 m masculí

3r Borja Jiménez Sirvent

Longitud masculí

1r Fernando Ramos Arques

2n Iván Cano Blanco

3000 m obstacles masculí

1r Ovidi Albert Espí

10000 m masculí

2n Carlos Moreno García

Disc (2 kg) masculí

1r Javier Rodríguez Rosete

2n José María Ávila Ríos

Pes (7,260 kg) masculí

3r José María Ávila Ríos

400 m tanques (0,91) masculí

1r Francisco Javier Mayor Herce

4x100 m masculí

2n Iván Cano Blanco, Fernando Ramos Arques, Jose María Ávila Ríos y Miguel Devesa Rodríguez

100 m femenina

1a Françoise Llorens Marco

200 m femenina

2a Françoise Llorens Marco

3a Sandra Peña Hernández

100 m tanques (0,84) femenina

2a Ana Díaz Albujer

Longitud femenina

1a Romina Heis Pérez

Triple salt femenina

2a Ariadna Sempere Ruiz

Perxa femenina

1a Amalia González Ávila

Javelina (600 g) femenina

1a Mar Pina Escribano

3a Alicia Martínez Zamora

400 m femenina

3a Victoria Navarro Cervera

4x400 m femenina

2a Amalia González Ávila, Victoria Navarro Cervera, Mar Pina Escribano y Alicia Martínez Zamora

Plata per equips

MAIG 2015

25/04/15 UVEG

Triatló

Bronze per equips

Esports de promoció 2015

DATA UNIVERSITAT ESPORT RESULTATS
28/03/15 UPV Rem

2nes María Amores Peidró i Belén García Girono

3res Nadia Felipe García i Charlotte Melot Kraft de la Saulx

29/03/15 UVEG Trail de muntanya 2a María del Carmen Camacho Ballesta