MEDALLER CADU 2014 Competició esportiva · Equips UA

Ir a contenido Ir a Estudios, Gobernanza y organización
Logo UA
Realizar búsqueda
Menú
Altres llocs
Logo Competició esportiva · Equips UA   Competició esportiva · Equips UA
Competició esportiva · Equips UA

MEDALLER CADU 2014

ESPORTS D'EQUIP

DATA ESPORT RESULTATS
13/03/14 Handbol m Campions
Futbol 7 f Campiones
Futbol sala f

Campiones

Rugbi m

Subcampions

ESPORTS INDIVIDUALS

NOVEMBRE 2013
DATA UNIVERSITAT ESPORT RESULTATS
17/11/13 UPV Marató 2n Jesús Carlos Morales Prados
FEBRER 2014
 DATA UNIVERSITAT ESPORT RESULTATS
06/02/14 UJI Escacs

3a Alba Pomares Mateo

3r Aarón Arturo Bendayán Claros

3a per equips

06/02/14 UJI Camp a través

3a Katharina Rach

28/02/14 UCV Taekwondo

-62 kg, categoria promoció - 1a Nicoleta Amariei

-80 kg, categoria absoluta - 3er Jan Veleusic

MARÇ 2014
DATA UNIVERSITAT ESPORT RESULTATS
06/03/14 UA Esgrima

 

06/03/14 UA Orientació

1a Luisa Rico Mira (Llarga distància)

1r Borja Vila Sempere (Llarga distància)

3r Samuel Catalán García (Llarga distància)

1r Per equips

06/03/14 UA Tir amb arc

2a Laura Castillo Peinado - Arc recorb (1ª Categoria)

2a Lourdes Gonsálvez Rubio - Arc recorb (2ª Categoria)
06/03/14 UMH Fontennis  
06/03/14 UMH Golf

1a Eva Valiente Martínez

06/03/14 UMH Tennis

3r Álvaro Grau

1a Aída Martínez

1a Laura Apaolaza - Bárbara Rico (Dobles Femenins)

3r Per equips

06/03/14 UVEG Tennis de taula

1r Pablo Bernabéu

2n Carlos Rico

1r Per Equips

06 y 07/03/14 UCV Pàdel

1a Idoia Martín Egaña/Iris Donate Murcia (Dobles Femenins)

3r Marco Matea Delgado/Louise Wood (Dobles Mixts)

3r Per equips

12/03/14 UCH Bàdminton

2n Alberto David Martínez Hernández

3r Per Equips

12/03/14 UCH Natació

2a Mónica Ballesta Parra (200 m esquena)

3a Mónica Ballesta Parra, Sandra Abril Tercer, Rosalía Bonet Santos i Laura Sempere Bru (Relleus 50 m lliures)

12/03/14 UCV Pilota valenciana  
12/03/14 UPV Escalada

1r Bruno Macías

12/03/14 UPV Judo

3r Mario Fernández Herrera

3r Nicolas Guerrero Rubio

12/03/14 UPV Squash

 

21/03/14 UVEG Vela  
27/03/14 UVEG Vòlei platja

1r Paula Soria/Ángela Lobato

1r Javier Monfort/Borja Ruiz

ABRIL 2014

DATA UNIVERSITAT ESPORT

RESULTATS

05/04/14 UVEG Karate

3a Aída Marín (kata open promeses femení)

1a Aída Marín (kumite promeses femení)

2a Cristina Andreu (kumite promeses femení)

3r Eduardo Encalle (kumite promeses masculí)

2a Noelia López (kumite +68 kg femení)

1r José María Fernández (kumite -67 kg masculí)

2n Pablo Micó (kumite -75 kg masculí)

1r Pablo Valero (kumite -84 kg masculí)

3r Per Equips

11 y 12/04/14 UJI Atletisme

1r Javier Castellano Barrachina - Perxa

1r Javier Rodríguez Rosete - Disc (2 kg)

1r Javier Rodríguez Rosete - Pes (7,260 kg)

1a Katharina Rach - 800 m

1a María Hernández Hernández - Disc(1 kg)

2a Françoise Llorens Marco - 100 m

2a María del Mar Jover Pérez - 200 m

2a Katharina Rach - 1.500 m

2a 4x100 m (femení):

María del Mar Jover Pérez

Françoise Llorens Marco

Sandra Peña Hernández

Katharina Rach

3r Borja Jiménez Sirvent - 400 m

3r Anssi Puttonen - 800 m

3r Miguel Ángel Martínez Vigara - 3.000 m - Obstacles

3r Miguel Ángel Martínez Vigara - 400 m tanques (0,91)

3r César Paredes Segura - Disc (2 kg)

3r Javier Pastor Cascales - 10.000 m

3r Per Equips

Acta

JUNY 2014

 DATA UNIVERSITAT ESPORT

RESULTATS

01/06/14 UCH

Triatló

1r Amancio Guerrero

1a Nuria Morrió

3a Lucía Martín-Lorente

1r Per equips