MEDALLER CADU 2012 Competició esportiva · Equips UA

Ir a contenido Ir a Estudios, Gobernanza y organización
Logo UA
Realizar búsqueda
Menú
Altres llocs
Logo Competició esportiva · Equips UA   Competició esportiva · Equips UA
Competició esportiva · Equips UA

MEDALLER CADU 2012

ESPORTS D'EQUIP

ESPORT

CAMPIONS

SUBCAMPIONS

Futbol Sala Femení

x

 

Futbol Sala Masculí

 

x

Handbol Masculí

x

 

Voleibol Femení

 

x

Bàsquet Masculí

x

 

ESPORTS INDIVIDUALS

Esport

Disciplina

Nom

Cognoms

Or

Plata

Bronze

Atletisme

Javelina

Antonio

Bellido Sempere

 

x

 

100m Llisos

Miguel Ángel

Lozano Brau

 

x

 

Triple Salt

Antonio

Andújar Arroyo

 

x

 

400m V.

Miguel Ángel

Martínez Vigara

 

x

 

4x400 m

Moisés Picón Martínez; Miguel Ángel Martínez Vigara; Enrique José García Conesa; Jamal Abdessame

 

 

x

200m f

Raquel

Castello García

 

x

 

5000m f

Nuria

Morrió Pérez

 

x

 

5000m Marxa f

Mª Dolores

Marcos Valero

x

 

 

Esgrima

Espada f

Jenny

Cuselle

x

 

 

Espada m

Álvaro

Ortiz Lledó

 

 

x

Per equips

 

 

x

 

 

Karate

Kumite -67kg m

Vicente

Segura

 

x

 

Kumite -75kg m

Josué

Bello

 

 

x

Kumite -75kg m

Andrés

Alarcón

 

 

x

Kumite +84kg m

Javier

Andreu

 

x

 

Kumite -61kg f

Jennifer

Díaz

 

x

 

Kumite +68kg f

Lorena

Antón

x

 

 

Kumite +68kg f

Noelia

López

 

x

 

Kata f

Noelia

López

 

 

x

Per equips

 

 

 

x

 

Bàdminton

Dobles Mixts

Alejandra Monteverde-José Javier Cardos

 

x

 

Dobles m

Andrés Climent- Alberto Martínez

 

x

 

Individual m

Stefan

Jille

 

x

 

Tennis de Mesa

Indiv. f

Noelia Cristina

De España

 

x

 

Indiv m

Guillermo

Llobregat

 

x

 

Per equips

 

 

x

 

 

Escalada

Categoria m

Bruno

Macías Matutano

x

 

 

Categoria f

Sara

Valiente Oriol

 

 

x

Per equips

 

 

 

x

 

Natació

50m libres m

Yeray

Antón García

 

 

x

50m Espalda m

Juan Carlos

Pérez Ortín

 

x

 

100m Espalda m

Juan Carlos

Pérez Ortín

 

x

 

100m Espalda f

Sara

Herreros Gil

 

x

 

Judo

-73 Kg m

Alberto

Alcázar

 

x

 

-63 kg f

Laura

Sempere

x

 

 

Escacs

Categoria f

Alba

Pomares Mateo

 

 

x

Per equips

 

 

 

 

x

Camp a través

Categoria f

Cristina

Juan Torres

 

 

x

Pàdel

Categoria f

Idioia Matien-Iris Donate

x

 

 

Categoria mixta

Louse Diane-Carlos Domínguez

 

x

 

Per equips

 

 

x

 

 

Tennis

Individual m

Luis

Escudero Soler

 

x

 

TOTAL

9

23

10