MEDALLER CADU 2011 Competició esportiva · Equips UA

Ir a contenido Ir a Estudios, Gobernanza y organización
Logo UA
Realizar búsqueda
Menú
Altres llocs
Logo Competició esportiva · Equips UA   Competició esportiva · Equips UA
Competició esportiva · Equips UA

MEDALLER CADU 2011

ESPORTS D'EQUIP

ESPORT

CAMPIONS

SUBCAMPIONS

Futbol Sala Femení

x

 

Handbol Masculí

 

x

Rugbi7 Femení

 

 

Voleibol Femení

 

x

Bàsquet Femení

 

x

ESPORTS INDIVIDUALS

MEDALLER CADU 2011
Esgrima

9 de Febrer 2011 - UCV

OR

Floret Masculí: José Luis Herranz 

 

PLATA

Espasa Masculina: Carlos Osorio

 

BRONZE

Espasa Femenina: Noemí Pérez Pla

Floret Masculí: Juan José Alcazar

 

MEDALLERO PER EQUIPS

 

OR

Floret Masculí: José Luis Herranz, Juan José Alcazar, Andrés Juan Francés, Juan Revenga

 

PLATA

Espasa Masculina: Carlos Osorio, Vicente Lledó, Ángel Caballero

 

Karate

3 de març 2011 - UMH

OR

Kata Promesa Femení: Cristina Torres Andreu

Kata Promesa Masculí: Óscar Toledo Ballester

Kumite Femení + 68kg: Lorena Antón Carbonell

Kumite Masculí - 75kg: José María Fernández Mora

Kumite Masculí - 84kg: Daniel Hernández Romero

 

PLATA

Kata Promesa Femení: Julia Valero Carreño

Kumite Femení + 68kg: Cristina Torres Andreu

Kumite Masculí - 60kg: Aarón Pérez Martínez

 

BRONZE

Kumite Femení - 68kg: Noelia Sempere Martínez

Kumite Femení - 61kg: Julia Valero Carreño

Kumite Femení + 68kg: Noelia López Ramón

Kumite Masculí - 67kg: Roberto Pastor Moncho

Kumite Masculí + 84kg: Javier Andreu Ortuño

 

MEDALLER PER EQUIPS

MEDALLA DE PLATA

Bàdminton

4 de març de 2011 - UVEG

OR

Individual Femení: Sandra Chirlaque

Individual Masculí: Andrés Climent

Dobles Mixts: Sandra Chirlaque - Alberto Martínez

Dobles Masculins: Andrés Climent - Alberto Martínez

 

MEDALLER PER EQUIPS

MEDALLA DE PLATA

Tennis de Taula

7 de Març 2011 - UPV

OR

Individual Masculí: Josep Raimon Abellán Heredia

 

Escalada

7 de Març 2011 - UPV

OR

Categoria Masculina: Bruno Macías Matutano

Superfinal Categoria Masculina: Bruno Macías Matutano

 

BRONZE

Categoria Masculina: Antonio Vázquez Sánchez

Natació

8 de Març 2011 - CEU

OR

50m Esquena: Ángel Lillo Pomares

 

PLATA

100m Esquena: José Rodríguez Giner

 

BRONZE

50m Braça: Alba Carrero Parreño

Orientació

27 de Febrer 2011 - UA

OR

Categoría Femenina: Esther Gil Brotons

Categoría Masculina: Roger Casal Fernández

 

PLATA

Categoría Femenina: Alicia Gil Sánchez

Categoría Masculina: Antonio Martínez Pérez

 

BRONZE

Categoría Masculina: Néstor Rico Mira

 

MEDALLER PER EQUIPS

MEDALLA D'OR
Judo

8 de Març 2011 - UPV

OR

Categoria Femenina -57kg: Laura Sempere

 

BRONZE

Categoria Masculina -73kg: Luis Alberto Alcaraz

 
Volei Platja

 30 de març - UCV

OR

Pareja Masculina: Christian García Rodríguez - Francisco Marco Arroyo

 

PLATA

Pareja Femenina: Mª Teresa Humarán Rivera - Iris Escales Llopis

Vela

13 d'abril - UCV

SUBCAMPION

Juan Carlos Herrero Cossio, Enèrgic Carrasco Moratalla, Adrían Reus Contreras, Daniel Canovas Colón (patró)

 

 Escacs

 8, 9 d'abril - UJI

MEDALLERO PER EQUIPS

3º CLAFISICADOS